Rozpis nadcházejících událostí

NADCHÁZEJÍCÍ UDÁLOSTI v rozmezí od 13.4. do 26.12.2024

Den Čas Místo a text
sobota
13.4.
18:00 Kaple v Žernovicích: Za + Václava Sittra
neděle
14.4.
08:00 kostel sv. Markéty Vitějovice: Bohoslužba slova
08:00 kostel Povýšení sv. Kříže Husinec: Za rodinu Jelínkovu a Nachlingerovu
09:30 kostel sv. Mikuláše (Lažiště): Bohoslužba slova
09:30 Farní kostel sv. Jakuba Staršího Prachatice: Za naše farnosti
11:00 kostel sv. Bartoloměje Ktiš: Bohoslužba slova
11:00 Kostel Narození Panny Marie Chroboly: Za rodinu Palajovu a Jahodovu
11:00 kostel sv. Dominika Strunkovice nad Blanicí
18:00 Farní kostel sv. Jakuba Staršího Prachatice: Na poděkování za milost svatého křtu, za obrácení všech lidí a za Boží požehnání pro Květoslavu v den jejích narozenin.
pondělí
15.4.
18:00 Farní kostel sv. Jakuba Staršího Prachatice: Za + rodiče a za Boží ochranu pro rodinu Štědronských a Janovských
úterý
16.4.
08:00 kostel sv. Dominika Strunkovice nad Blanicí
18:00 Farní kostel sv. Jakuba Staršího Prachatice: Za Marii Jirouškovou, manžela Josefa, za jejich rodiče a sourozence
středa
17.4.
18:00 Farní kostel sv. Jakuba Staršího Prachatice: Mše sv. se zaměřením na děti s hud. doprovodem dětí
19:30 Farní kostel sv. Jakuba Staršího Prachatice: Koncert pěveckého sboru Fontána ze SPgŠ Prachatice pod vedením Mgr. Petry Sovové.
čtvrtek
18.4.
08:00 Farní kostel sv. Jakuba Staršího Prachatice: Za rodinu Pivoňků a Hopfingerů
18:00 kostel sv. Mikuláše (Lažiště)
pátek
19.4.
08:00 kostel Povýšení sv. Kříže Husinec: Za rodinu Brtníků a Dolejšů
18:00 Farní kostel sv. Jakuba Staršího Prachatice
sobota
20.4.
17:00 kostel Umučení sv. Jana Křtitele
18:00 Farní kostel sv. Jakuba Staršího Prachatice
neděle
21.4.
08:00 kostel sv. Markéty Vitějovice
08:00 kostel Povýšení sv. Kříže Husinec: Bohoslužba slova
09:30 kostel sv. Mikuláše (Lažiště): Za Jana a Marii Pěstovy a synovce Jiřího a celý rod
09:30 Farní kostel sv. Jakuba Staršího Prachatice: Za naše farnosti
11:00 kostel sv. Bartoloměje Ktiš
11:00 kostel sv. Dominika Strunkovice nad Blanicí: Bohoslužba slova
18:00 Farní kostel sv. Jakuba Staršího Prachatice: Za rodinu Bečvářů a syna Josefa
pondělí
22.4.
08:00 kostel Povýšení sv. Kříže Husinec: Za rodinu Velků
18:00 Farní kostel sv. Jakuba Staršího Prachatice
úterý
23.4.
08:00 kostel sv. Dominika Strunkovice nad Blanicí
18:00 Farní kostel sv. Jakuba Staršího Prachatice: Za dceru Zlatu, rodiče a prarodiče
středa
24.4.
18:00 Farní kostel sv. Jakuba Staršího Prachatice: Za + Růženu Pěstovou, jejího manžela a syna
čtvrtek
25.4.
08:00 Farní kostel sv. Jakuba Staršího Prachatice: Za Jiřinu Zemanovou a Marii Rifaiovou
18:00 kostel sv. Mikuláše (Lažiště)
pátek
26.4.
08:00 kostel Povýšení sv. Kříže Husinec: Za Kateřinu Kotrbovou
18:00 Farní kostel sv. Jakuba Staršího Prachatice: Za + Jiřího Srbeného
sobota
27.4.
11:00 kostel sv. Mikuláše (Lažiště): Svatba
18:00 Farní kostel sv. Jakuba Staršího Prachatice
neděle
28.4.
08:00 kostel sv. Markéty Vitějovice: Bohoslužba slova
08:00 kostel Povýšení sv. Kříže Husinec: Za Jiřího a Marii Beránkovy a rodiče z obojí strany
09:30 kostel sv. Mikuláše (Lažiště): Za Jaroslava Kříže, manželku a celý rod
09:30 Farní kostel sv. Jakuba Staršího Prachatice: Za naše farnosti
11:00 kostel sv. Bartoloměje Ktiš: Bohoslužba slova
11:00 kostel sv. Dominika Strunkovice nad Blanicí
18:00 Farní kostel sv. Jakuba Staršího Prachatice
pondělí
29.4.
18:00 Farní kostel sv. Jakuba Staršího Prachatice
úterý
30.4.
08:00 kostel sv. Dominika Strunkovice nad Blanicí
18:00 Farní kostel sv. Jakuba Staršího Prachatice
středa
1.5.
18:00 Farní kostel sv. Jakuba Staršího Prachatice
čtvrtek
2.5.
08:00 Farní kostel sv. Jakuba Staršího Prachatice: Obsazeno
18:00 kostel sv. Mikuláše (Lažiště)
pátek
3.5.
08:00 kostel Povýšení sv. Kříže Husinec: Za rodinu Pešků, Toušků a Uhrinů
18:00 Farní kostel sv. Jakuba Staršího Prachatice
sobota
4.5.
16:30 Kostel Narození Panny Marie Chroboly: Vikariátní poutní setkání s biskupem Vlastimilem v Chrobolech. Modlitba růžence, mše svatá, posezení a povídání s biskupem Vlastimilem.
17:00 kostel Umučení sv. Jana Křtitele
neděle
5.5.
08:00 kostel sv. Markéty Vitějovice
08:00 kostel Povýšení sv. Kříže Husinec: Bohoslužba slova
09:30 kostel sv. Mikuláše (Lažiště)
09:30 Farní kostel sv. Jakuba Staršího Prachatice: Mše sv. se zaměřením na děti za naše farnosti
11:00 kostel sv. Bartoloměje Ktiš
11:00 kostel sv. Dominika Strunkovice nad Blanicí
18:00 Farní kostel sv. Jakuba Staršího Prachatice
pondělí
6.5.
18:00 Farní kostel sv. Jakuba Staršího Prachatice
úterý
7.5.
08:00 kostel sv. Dominika Strunkovice nad Blanicí
18:00 Farní kostel sv. Jakuba Staršího Prachatice
středa
8.5.
18:00 Farní kostel sv. Jakuba Staršího Prachatice
čtvrtek
9.5.
08:00 Farní kostel sv. Jakuba Staršího Prachatice
18:00 kostel sv. Mikuláše (Lažiště): Za + Františka Stoklase, celý rod a duše v očistci
pátek
10.5.
08:00 kostel Povýšení sv. Kříže Husinec
18:00 Farní kostel sv. Jakuba Staršího Prachatice
sobota
11.5.
18:00 Kaple v Žernovicích: Za rodiny Fürbachů a Ludačků
neděle
12.5.
08:00 kostel sv. Markéty Vitějovice
08:00 kostel Povýšení sv. Kříže Husinec: Za Vojtěcha Marouška
09:30 kostel sv. Mikuláše (Lažiště): Za Jana Puše, manželku, syny a snachy
09:30 Farní kostel sv. Jakuba Staršího Prachatice: Za naše farnosti
11:00 kostel sv. Bartoloměje Ktiš
11:00 kostel sv. Dominika Strunkovice nad Blanicí
18:00 Farní kostel sv. Jakuba Staršího Prachatice: za +Annu Babíčkovou a +Jaroslava Babíčka
pondělí
13.5.
18:00 Farní kostel sv. Jakuba Staršího Prachatice
úterý
14.5.
08:00 kostel sv. Dominika Strunkovice nad Blanicí
18:00 Farní kostel sv. Jakuba Staršího Prachatice
středa
15.5.
18:00 Farní kostel sv. Jakuba Staršího Prachatice
čtvrtek
16.5.
08:00 Farní kostel sv. Jakuba Staršího Prachatice
18:00 kostel sv. Mikuláše (Lažiště)
pátek
17.5.
08:00 kostel Povýšení sv. Kříže Husinec: Za rodinu Pojslovu
18:00 Farní kostel sv. Jakuba Staršího Prachatice
sobota
18.5.
17:00 kostel Umučení sv. Jana Křtitele
18:00 Farní kostel sv. Jakuba Staršího Prachatice
neděle
19.5.
08:00 kostel sv. Markéty Vitějovice
08:00 kostel Povýšení sv. Kříže Husinec: Bohoslužba slova
09:30 kostel sv. Mikuláše (Lažiště): Za rodinu Hodinů, Turků, Pelešků ze Dvorů
09:30 Farní kostel sv. Jakuba Staršího Prachatice: Za naše farnosti
11:00 kostel sv. Bartoloměje Ktiš
11:00 kostel sv. Dominika Strunkovice nad Blanicí
18:00 Farní kostel sv. Jakuba Staršího Prachatice
pondělí
20.5.
18:00 Farní kostel sv. Jakuba Staršího Prachatice
úterý
21.5.
08:00 kostel sv. Dominika Strunkovice nad Blanicí
18:00 Farní kostel sv. Jakuba Staršího Prachatice
středa
22.5.
18:00 Farní kostel sv. Jakuba Staršího Prachatice
čtvrtek
23.5.
08:00 Farní kostel sv. Jakuba Staršího Prachatice
18:00 kostel sv. Mikuláše (Lažiště)
pátek
24.5.
08:00 kostel Povýšení sv. Kříže Husinec
18:00 Farní kostel sv. Jakuba Staršího Prachatice
sobota
25.5.
18:00 Farní kostel sv. Jakuba Staršího Prachatice
neděle
26.5.
08:00 kostel sv. Markéty Vitějovice
08:00 kostel Povýšení sv. Kříže Husinec: Za rodinu Kadleců
09:30 kostel sv. Mikuláše (Lažiště): Za Annu Peckovou, jejího manžela, sourozence a celý rod Vávrů a Pecků
09:30 Farní kostel sv. Jakuba Staršího Prachatice: Za naše farnosti
11:00 kostel sv. Bartoloměje Ktiš
11:00 kostel sv. Dominika Strunkovice nad Blanicí
18:00 Farní kostel sv. Jakuba Staršího Prachatice
pondělí
27.5.
18:00 Farní kostel sv. Jakuba Staršího Prachatice
úterý
28.5.
08:00 kostel sv. Dominika Strunkovice nad Blanicí
18:00 Farní kostel sv. Jakuba Staršího Prachatice
středa
29.5.
18:00 Farní kostel sv. Jakuba Staršího Prachatice
čtvrtek
30.5.
08:00 Farní kostel sv. Jakuba Staršího Prachatice
18:00 kostel sv. Mikuláše (Lažiště)
pátek
31.5.
08:00 kostel Povýšení sv. Kříže Husinec
18:00 Farní kostel sv. Jakuba Staršího Prachatice
sobota
1.6.
17:00 kostel Umučení sv. Jana Křtitele
18:00 Farní kostel sv. Jakuba Staršího Prachatice
neděle
2.6.
08:00 kostel sv. Markéty Vitějovice
08:00 kostel Povýšení sv. Kříže Husinec: Bohoslužba slova
09:30 kostel sv. Mikuláše (Lažiště): Za Jaroslava Miksu, rodiče a celý rod
09:30 Farní kostel sv. Jakuba Staršího Prachatice: Mše sv. se zaměřením na děti za naše farnosti
11:00 kostel sv. Bartoloměje Ktiš
11:00 kostel sv. Dominika Strunkovice nad Blanicí
18:00 Farní kostel sv. Jakuba Staršího Prachatice
pondělí
3.6.
18:00 Farní kostel sv. Jakuba Staršího Prachatice
úterý
4.6.
08:00 kostel sv. Dominika Strunkovice nad Blanicí
18:00 Farní kostel sv. Jakuba Staršího Prachatice
středa
5.6.
18:00 Farní kostel sv. Jakuba Staršího Prachatice
čtvrtek
6.6.
08:00 Farní kostel sv. Jakuba Staršího Prachatice
18:00 kostel sv. Mikuláše (Lažiště)
pátek
7.6.
08:00 kostel Povýšení sv. Kříže Husinec: Za Františka Brtníka
18:00 Farní kostel sv. Jakuba Staršího Prachatice
sobota
8.6.
18:00 Kaple v Žernovicích: Obsazeno
neděle
9.6.
08:00 kostel sv. Markéty Vitějovice
08:00 kostel Povýšení sv. Kříže Husinec: Za Roberta Klesnera, rodiče a sestru
09:30 kostel sv. Mikuláše (Lažiště)
09:30 Farní kostel sv. Jakuba Staršího Prachatice: Za naše farnosti
11:00 kostel sv. Bartoloměje Ktiš
11:00 kostel sv. Dominika Strunkovice nad Blanicí
18:00 Farní kostel sv. Jakuba Staršího Prachatice
pondělí
10.6.
18:00 Farní kostel sv. Jakuba Staršího Prachatice
úterý
11.6.
08:00 kostel sv. Dominika Strunkovice nad Blanicí
18:00 Farní kostel sv. Jakuba Staršího Prachatice
středa
12.6.
18:00 Farní kostel sv. Jakuba Staršího Prachatice
čtvrtek
13.6.
08:00 Farní kostel sv. Jakuba Staršího Prachatice
18:00 kostel sv. Mikuláše (Lažiště)
pátek
14.6.
08:00 kostel Povýšení sv. Kříže Husinec
18:00 Farní kostel sv. Jakuba Staršího Prachatice
sobota
15.6.
10:00 Farní kostel sv. Jakuba Staršího Prachatice: Poutní mše sv. ke cti sv. Jana Nep. Neumanna. Celebruje biskup Pavel Posád.
17:00 kostel Umučení sv. Jana Křtitele
neděle
16.6.
08:00 kostel sv. Markéty Vitějovice
08:00 kostel Povýšení sv. Kříže Husinec: Bohoslužba slova
09:30 kostel sv. Mikuláše (Lažiště)
09:30 Farní kostel sv. Jakuba Staršího Prachatice: Za naše farnosti
11:00 kostel sv. Bartoloměje Ktiš
11:00 kostel sv. Dominika Strunkovice nad Blanicí
18:00 Farní kostel sv. Jakuba Staršího Prachatice: Za Annu Zemkovou, Karla Penzlstadlera, rodinu Brychovu a celý rod
pondělí
17.6.
18:00 Farní kostel sv. Jakuba Staršího Prachatice
úterý
18.6.
08:00 kostel sv. Dominika Strunkovice nad Blanicí
18:00 Farní kostel sv. Jakuba Staršího Prachatice
středa
19.6.
18:00 Farní kostel sv. Jakuba Staršího Prachatice
čtvrtek
20.6.
08:00 Farní kostel sv. Jakuba Staršího Prachatice
18:00 kostel sv. Mikuláše (Lažiště): Za zemřelé členy rodiny Vodičků a Pečeňů
pátek
21.6.
08:00 kostel Povýšení sv. Kříže Husinec: Za Václava a Růženu Kůsovy a DVO
18:00 Farní kostel sv. Jakuba Staršího Prachatice
sobota
22.6.
18:00 Farní kostel sv. Jakuba Staršího Prachatice
neděle
23.6.
08:00 kostel sv. Markéty Vitějovice
08:00 kostel Povýšení sv. Kříže Husinec: Za rodiče Tetourovy a bratra Jana
09:30 kostel sv. Mikuláše (Lažiště): Za rodinu Kobů a Kovářů
09:30 Farní kostel sv. Jakuba Staršího Prachatice: Za naše farnosti
11:00 kostel sv. Bartoloměje Ktiš
11:00 kostel sv. Dominika Strunkovice nad Blanicí
18:00 Farní kostel sv. Jakuba Staršího Prachatice
pondělí
24.6.
18:00 Farní kostel sv. Jakuba Staršího Prachatice
úterý
25.6.
08:00 kostel sv. Dominika Strunkovice nad Blanicí
18:00 Farní kostel sv. Jakuba Staršího Prachatice
středa
26.6.
18:00 Farní kostel sv. Jakuba Staršího Prachatice
čtvrtek
27.6.
08:00 Farní kostel sv. Jakuba Staršího Prachatice
18:00 kostel sv. Mikuláše (Lažiště)
pátek
28.6.
08:00 kostel Povýšení sv. Kříže Husinec
18:00 Farní kostel sv. Jakuba Staršího Prachatice
sobota
29.6.
18:00 Farní kostel sv. Jakuba Staršího Prachatice
neděle
30.6.
08:00 kostel Povýšení sv. Kříže Husinec: Bohoslužba slova
08:00 kostel sv. Markéty Vitějovice
09:30 kostel sv. Mikuláše (Lažiště)
09:30 Kostel sv. Petra a Pavla: Poutní mše sv. ke cti sv. apoštolů Petra a Pavla za naše farnosti
11:00 kostel sv. Bartoloměje Ktiš
11:00 kostel sv. Dominika Strunkovice nad Blanicí
18:00 Farní kostel sv. Jakuba Staršího Prachatice: <p>za + syna Martina</p>
pátek
12.7.
08:00 kostel Povýšení sv. Kříže Husinec: Za Jana Dolejšího a Fr. Brtníka a DVO
pátek
19.7.
08:00 kostel Povýšení sv. Kříže Husinec: Ua Karla Vránu, rodiče a sestru
neděle
21.7.
08:00 kostel Povýšení sv. Kříže Husinec: Za rodiče Jossefa a Anežku Chmelovy
09:30 kostel sv. Mikuláše (Lažiště): Za rodinu Lencovu, syna, dceru a celý rod
neděle
11.8.
08:00 kostel Povýšení sv. Kříže Husinec: Za rodiny Ledvinků a Böhmů, Nováčků a Boženu Bobkovou
neděle
18.8.
08:00 kostel Povýšení sv. Kříže Husinec: Za Stanislava Endršta
neděle
25.8.
09:30 kostel sv. Mikuláše (Lažiště): Za rodinu Miksovu, syna a celý rod
pátek
6.9.
08:00 kostel Povýšení sv. Kříže Husinec: Za Františka Brtníka
neděle
8.9.
08:00 kostel Povýšení sv. Kříže Husinec: Za Marii a Rudolfa Hesovy, syna Rudolfa, dceru Marii Kotrcovou a celý rod
neděle
15.9.
08:00 kostel Povýšení sv. Kříže Husinec: Za rodinu Holubovu
neděle
22.9.
08:00 kostel Povýšení sv. Kříže Husinec: Za rodinu Velků
čtvrtek
26.9.
18:00 kostel sv. Mikuláše (Lažiště): Poděkování za 62 let života
pátek
27.9.
08:00 kostel Povýšení sv. Kříže Husinec: Za rodinu Pojslovu
sobota
28.9.
14:00 Kaple sv. Václava v Chlístově: Za Václava Mráze, rodiče, sourozence a celý rod Mrázů
neděle
29.9.
08:00 kostel Povýšení sv. Kříže Husinec: Za rodinu Kůsovu a celý rod a DVO
pátek
4.10.
08:00 kostel Povýšení sv. Kříže Husinec: Za rodinu Brtníků a Dolejšů
neděle
6.10.
08:00 kostel Povýšení sv. Kříže Husinec: Za rodinu Voldřichovu
09:30 kostel sv. Mikuláše (Lažiště): Za Františka Pecku, manželku, rodiče a sourozece, celý rod Pecků a Vávrů
neděle
13.10.
08:00 kostel Povýšení sv. Kříže Husinec: Za rodiče Tetourovy a bratra Jana
neděle
20.10.
09:30 kostel sv. Mikuláše (Lažiště): Za rodinu Křížovu a celý rod
neděle
3.11.
08:00 kostel Povýšení sv. Kříže Husinec: Za rodinu Kotovu a rodiče z obojí strany
neděle
10.11.
08:00 kostel Povýšení sv. Kříže Husinec: Za Františka Ježka a rodiče
09:30 kostel sv. Mikuláše (Lažiště): Za Josefa Lence, sestru, rodiče a celý rod
pátek
22.11.
08:00 kostel Povýšení sv. Kříže Husinec: Za rodinu Kůsovu, celý rod a DVO
neděle
24.11.
08:00 kostel Povýšení sv. Kříže Husinec: Za rodiny Šíslů a Kadleců
neděle
15.12.
08:00 kostel Povýšení sv. Kříže Husinec: Za otce Antoše, všechny kněze a DVO
neděle
22.12.
08:00 kostel Povýšení sv. Kříže Husinec: Za Jana Peška a celý rod
úterý
24.12.
08:00 kostel Povýšení sv. Kříže Husinec: Za Bohdanu a Jana Hesovy, rodiče a sourozence
středa
25.12.
08:00 kostel Povýšení sv. Kříže Husinec: Za rodiny Brtníků a Dolejšů
čtvrtek
26.12.
08:00 kostel Povýšení sv. Kříže Husinec: Za rodiče Chmelovy a Klesnerovy