Pro všechny farnosti |
Sobota, 06 Říjen 2018 00:00 |
Trasa autobusu (Lhenice – Čkyně a zpět):
8:15 Lhenice (autobusové nádraží)
8:25 Netolice (u muzea) 8:35 Hracholusky (náves) 8:45 Strunkovice nad Blanicí (U Lva) 8:50 Vitějovice (horní zastávka) 9:05 Prachatice (Malé náměstí) 9:15 Husinec (nádraží) 9:20 Vlachovo Březí (náměstí) 9:40 Čkyně – synagoga
Předpokládaný odjezd z Čkyně v 16:30
|