úvodní strana aktuální informace
Sobota, 13 Srpen 2022 18:30

Pondělí, 15 Srpen 2022 17:11

Nový školní rok 2022/2023

V novém školním roce se budeme rádi věnovat vašim dětem a mládeži při pravidelných setkáních v náboženství. Ve vikariátu Prachatice se vyučuje náboženství ve školách (nepovinný předmět) a na farách. Přihlášku si můžete vyzvednout u katechetů, kněží a ve škole nebo vytisknout zde (DOC). V případě zájmu o přípravy ke svátostem se obracejte na kněze farností nebo na katechetu ve spádové škole. V případě nutnosti počítáme s online výukou.

Zveme také starší děti a mládež ke společným setkáním ve skupině vrstevníků na faře v Prachaticích, Vimperku, Lhenicích.V rámci diecéze se můžete obracet na P. Rafaela Kacu (731 056 654), ředitele Diecézního centra mlédeže i DCžM Ktiš a na koordinátora projektů mládeže Dana Turka 731 402 826.

V neděli 11. 9. od 9.30 h přijměte pozvání do kostela sv. Jakuba v Prachaticích na mši za všechny pedagogy, žáky a studenty na zahájení školního roku. Aktovky a školní batohy s sebou.

Každou první neděli v měsíci je v Prachaticích od 9.30 hod tzv. “Dětská mše” s hudebním doprovodem kapely Elaion a scholy dětí. První říjnovou neděli 2.10. se můžete těšit na žehnání zvířátkům

Prosíme o podporu kvalitních křesťanských časopisů pro děti a mládež zakoupením předplatného nebo zasláním daru redakci jednotlivých periodik.

Objednávky u katechetů nebo na mob. 603 859 190

I v novém školním roce bychom se rádi věnovali vašim  dětem (školního věku) a připravili je na první přijetí svátostí. Přihlaste se u katechetky Lenky Hanžlové nebo u P. Petra Plášila (388 312 158)
do 25. 9. 2022. Příprava ke svátostem bude v Prachaticích zahájena od října.

ROZVRH HODIN NÁBOŽENSTVÍ ZDE BUDE OD 31. 8. 2022.

Sobota, 20 Srpen 2022 00:00

Chroboly
Sobota, 03 Září 2022 16:00

Chroboly
Neděle, 04 Září 2022 00:00

Prachatice

Pátek, 07 Říjen 2022 00:00

pro děti a rodiny

Nabídky pro děti a rodiny od Pastoračního centra biskupství v ČB

• NEJVĚTŠÍ PŘÍBĚHY VŠECH DOB V PODOBĚ HER, které vaší rodině přiblíží biblické příběhy.

Stačí kliknout na odkaz zde Informace o tomto projektu si můžete přečíst tady

• KATECHEZE NA NEDĚLI PRO DĚTI: klikněte na tento odkaz

Milé rodiny,

pro deštivé dny velikonoční doby film ZDE:

- klikněte pro zobrazení -

V modlitbě na vás všechny myslím.

katechetka Lenka Hanžlová