úvodní strana Pro děti a rodiny DEMDAAL - letní setkání dětí a mládeže 2024 "PROJEKT TAU"
PDF Tisk Email
pro děti a rodiny
Pátek, 23 Únor 2024 00:00

 

DEMDAAL - letní setkání dětí a mládeže  2024 "PROJEKT TAU"

 

I v letošním roce přicházíme s nabídkou letního setkání pro děti a mládež. Setkání zajišťuje DEMDAAL z.s. ve spolupráci s Římskokatolickou farností Prachatice, Netolice a Strunkovice nad Blanicí.

Všechny podrobnosti kolem DEMDAAL z.s. naleznete na webových stránkách www.demdaal.cz. Na těchto stránkách budou také v elektronické podobě k dispozici veškeré informace o letním setkání. Ty budeme postupně doplňovat.

Protože jsme nezisková organizace, chtěli bychom Vás tímto poprosit o sponzorování naší činnosti, budeme vděčni za jakýkoli finanční dar, který je možné zaslat na číslo účtu 235061684/0300 u ČSOB. Samozřejmostí pak bude vystavení sponzorské smlouvy. Bude tak umožněna i účast dětem, pro které by setkání bylo obtížně dostupné. Děkujeme za pochopení a vstřícnost.

více informací a přihláška (PDF)              https://www.demdaal.cz/

 

 

 

 
Sponsored by Abstract Joomla Theme | sify.com