úvodní strana Pro děti a rodiny Nabídky z Pastoračního centra
PDF Tisk Email
pro děti a rodiny
Středa, 06 Prosinec 2023 00:00

 

Papežská misijní díla informují:

Rádi bychom vám představili druhou publikaci z nové řady misijních materiálů. Jedná se o cestopisné sešity, které reportážně zachycují misijní cesty po zemích, kde čeští dárci skrze Papežská misijní díla pomáhají.

Před časem jsme vám představili asijský Bangladéš, nyní přicházíme s africkou Tanzánií. Ze sešitů si postupně můžete vytvářet sérii, protože speciální sešití umožňuje zakládat tyto brožury do šanonu nebo kroužkového pořadače a mít je připravené na další využití. Budou se vám hodit pro práci s dětmi v rámci misijní výchovy nebo při setkáních Misijního klubka, kde plánujete probírat detailněji konkrétní misijní země. Ze sešitů se dozvíte nejen základní reálie, ale také spoustu zajímavostí, a dokonce i vtipných momentů, kterých je právě tohle tanzanské povídání plné, proto si myslíme, že může potěšit dospělého i dětského čtenáře.

 

Podpora misijního projektu - káva AgapéLuboš Fronk a P. John Sunday představují projekt pěstování kávy v Ugandě

 

Další akce a nabídky naleznete přímo na stránkách Pastoračního střediska https://prolidi.bcb.cz/

 

 

 
Sponsored by Abstract Joomla Theme | sify.com