úvodní strana aktuální informace pro děti a rodiny Dopis pro rodiny z Diecézního centra pro rodinu 3. 2. 2023
PDF Tisk Email
pro děti a rodiny
Neděle, 19 Únor 2023 00:00

 

Dopis pro rodiny z Diecézního centra pro rodinu 3. 2. 2023

 
Milé rodiny,
 
všechny moc zdravím. Tentokrát trochu ve spěchu, ale přece posílám další díl z cyklu papežských katechezí: Bez radosti se hlásání evangelia neuchytí. Při generální audienci František uvedl základní prvky způsobu předávání "dobré zprávy", která nezatěžuje, ale uzdravuje: po vzoru Mistra by měla být radostným svědectvím světla. Tak vám přeji pěkné počtení, ale hlavně hodně radosti při hlásání evangelia ve vaší rodině. Celý článek nebo poslech najdete zde
 
Nabídky:
 

Víte, kdo je blahoslavený Odorik neboli Oldřich Čech, který žil na konci 13. století? Pokud se chcete seznámit s tímto vzácným misionářem a papežským diplomatem, vydejte se spolu s prof. Weisem do Jindřichova Hradce skrze další díl cyklu Svatí promlouvají. Klikněte zde

 

Novinky od Paulínek, tentokrát z návštěvy "filmové" sestry Rose Paccate z USA najdete zde

 
Připomínám:
 
Od 13. do 19. února je Národní týden manželství, které má letos motto: Manželské kontrasty. Diecézní centrum pro rodinu k tomu připravilo tyto akce, na které se můžete přihlásit. Klikněte zde 
 
Pro zamilované a snoubence zde máme nabídku poutě k sv. Valentýnu: 11. února v Praze na Vyšehradě má dvě části: 10–15.00 rekolekce pro snoubence i pro všechny, kdo uvažují o manželství v prostorách Kolegiátní kapituly na Vyšehradě. 
 
Podrobnosti a přihláška na https://pastorace.apha.cz/pro-rodinu/duchovni-obnovy/valentinske-zastaveni/aktualni-nabidka/15.30 poutní mše v bazilice sv. Petra a Pavla na Vyšehradě, celebruje P. Michal Němeček.
 
Mějte se hezky a stále platí, že můžete volat na číslo 731 402 820 nebo psát na adresu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript Jsme tu pro vás. 
 
Martina Fürstová
 
 
 
 
Sponsored by Abstract Joomla Theme | sify.com