úvodní strana aktuální informace pro děti a rodiny Dopis pro rodiny z Diecézního centra pro rodinu
PDF Tisk Email
pro děti a rodiny
Neděle, 27 Únor 2022 00:00

 

Dopis pro rodiny z Diecézního centra pro rodinu

 

Milé rodiny,
 
všechny srdečně zdravím v den zasvěcený nemocným, kdy slavíme památku PANNY MARIE LURDSKÉ.  Vzpomínáme na naše nemocné, na ty, kteří nejvíce milují, protože obětují svou nemoc a tím pomáhají nám všem. Otec Tomas van Zavrel připravil k této příležitosti na našem YouTubeProlidi.online tuto krásnou nabídku. Klikněte zde
 
V pondělí (13. 2.) začíná NÁRODNÍ TÝDEN MANŽELSTVÍ.  Připravili jsme několik možností, jak tento mimořádný týden prožít.
 
  • 1. Virtuální duchovní obnova (nejen) pro manžele neboli cyklus přednášek o stvoření nového člověka, kterou připravil a přednese R.D. Ing. Zdeněk Gibiec, ThLic., rektor mezinárodního kněžského semináře Redemptoris Mater.   Upoutávku najdete zde. Začíná 14. 2. 2022 na YouTubeProlidi.online. Každý den bude zveřejněna jedna přednáška, kterou si můžete během dne pustit kdykoliv. 
  • 2. Kdo byl sv. Valentýn nám představí prof. PaeDr. Martin Weis, ThD. v cyklu Svatí promlouvají. Klikněte zde.
  • 3. Svědectví Ztráty a nálezy v manželství najdete zde a další se připravují.
  • 4. „Cestička“ – Ztráty a nálezy u Josefa Egyptského a v dnešních rodinách je zde. „Cestičku“ si můžete vytisknout s vzít s sebou na procházku nebo ji (po domluvě) někam umístit, aby z ní měli užitek i ostatní. Budete potřebovat mobil a barevný fix. Kdo nemůže barevně tisknout, může mi napsat a já mu ji pošlu poštou.
  • 5. Národní týden manželství má také svůj vlastní web, kde najdete všechny zveřejněné akce po celé republice. Stačí kliknout zde. Plakát na Večer o manželství s Harry a Katy Benson najdete v příloze.
 
Aktuality a nabídky
 
  • 1. Přemýšlíte o letním táboru pro své děti? Jsou tu dvě nabídky: tábor Demdaal z.s.ve spolupráci s ŘKf Prachatice, Netolice a Strunkovice nad Blanicí nebo tábor Otevřená chaloupka z.s. ve spolupráci s farností Strakonice. Více informací je na této webové stránce.
  • 2. Nakladatelství Paulínky: Ať už patří Tomáš Halík mezi vaše oblíbené autory či spíše ne, tahle křížová cesta vás zřejmě překvapí. A to mile. Nechte se tedy překvapit. A když si ji zakoupíte v našem e-shopu, při zadání kódu PAUDR03_VC ji získáte s 20% slevou. Platí do konce února. Ukázka a informace zde.
  • 3. Nový zpravodaj oblátské rodiny a OMD Oblátská misie v Česku: najdete zde.
 
Mějte se hezky a stále platí, že můžete volat na číslo 731 402 820 nebo psát na adresu  Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript Jsme tu pro vás. 
 
Martina Fürstová

 

 
Sponsored by Abstract Joomla Theme | sify.com