Pondělí, 05 Duben 2021 00:00

Milí farníci a přátelé,

v příloze Vám posílám program velikonočních bohoslužeb v prachatickém farním okruhu.

Dovoluji si Vám také zaslat malý velikonoční dárek - video natočené ve Spojených státech o zázraku uzdravení na přímluvu sv. Jana N. Neumanna. Podařilo se nám získat dovolení přímo od producenta filmu, abychom mohli film opatřit českým dabingem a mohli ho volně šířit. Překlad a dabing vznikl u nás péčí Stanislavy Vitoňové a jste jedni z prvních, kteří můžete film s českým dabingem vidět. Přeji Vám, ať Vás film potěší a duchovně povzbudí.

Relikvie, o které je ve filmu řeč bude vložena také do našeho nového oltáře při jeho svěcení.

Mějte se všichni moc pěkně, přeji Vám pevné zdraví a vyprošuji požehnané prožití Velikonoc