PDF Tisk Email
Pro všechny farnosti

 

Tříkrálová sbírka 2021

 

Štěstí zdraví, dlouhá léta a Boží požehnání přinášejí koledníci Tříkrálové sbírky každoročně do Vašich domovů. V roce 2021 se sbírka uskuteční z důvodu pátého stupně systému PES převážně online. 

 

Dárci mohou přispět na území našeho okresu Farní charitě Prachatice nebo Oblastní charitě Vimperk

 

V prachatické charitě budou podpořeny azylové domy pro maminky s dětmi, pro muže terénní program Most naděje.  V kostele sv. Petra a Pavla v Prachaticích proběhlo v neděli 3. ledna žehnání koledníkům Tříkrálové sbírky. 

Dárci mohou přispět prostřednictvím webu prachatice.charita.cz a do kasiček na obecních úřadech Strunkovice nad Blanicí, Nebahovy, Žernovice a v Prachaticích v lékárně Dr. Max, v Galanterii  - Svět korálků na Kostelním náměstí, v květinářství Lea ve Zvolenské ulici, Pekárna ZZV Kostelní náměstí nebo v obchodu Kaprál v Jánské ulici a v kostele sv. Petra a Pavla po bohoslužbě. mapa 

 

Vimperské charitě můžete přispět prostřednictvím webu vimperk.charita.cz - v menu klikněte na odkaz "Tříkrálová sbírka" a uvidíte nejen číslo účtu a správný variabilní symbol, ale i jednoduchou a rychlou QR platbu prostřednictvím mobilního bankovnictví. Výtěžek sbírky bude použit na dofinancování charitní ošetřovatelské služby, která zajišťuje zdravotní péči klientům v celém okrese díky zdravotním sestřičkám v terénu. Vimperské charitě můžete přispět také do kasiček na obecních úřadech Vacov, Stachy, Jaroškov, Zdíkov a Šumavské Hoštice. mapa

 

Koledu si můžete pustit na webu www.trikralovasbirka.cz. Účet Tříkrálové sbírky je společný pro celou ČR. Pokud zvolí dárce platbu prostřednictvím tohoto webu, nemusí zadávat variabilní symbol, vygeneruje se sám dle vyplněného PSČ obce. 

 
Hlavním účelem Tříkrálové sbírky zůstává pomoc lidem v nouzi. Věříme, že i malý příspěvek v této těžké době přinese mnoho dobrého nejen Vám, ale i lidem, kterým sbírka pomáhá. Za spolupráci a pomoc předem děkujeme a přejeme všem hlavně zdraví a klidné prožití roku 2021.
 
 
 
 
Sponsored by Abstract Joomla Theme | sify.com