úvodní strana aktuální informace Prachatice Misionářský večer v Prachaticích
PDF Tisk Email
Prachatice

 

Misionářský večer v Prachaticích

 

V pátek 19. června 2020 měl svátek náš prachatický rodák, sv. Jan Nepomuk Neumann. Při této příležitosti, před slavnostní sobotní mší svatou s panem biskupem Pavlem, proběhl v kostele sv. Petra a Pavla misijní večer. Nejprve jsme slavili mši svatou a poté připravil P. Rafael Kaca program, ve kterém jsme si připomněli Janův život, modlili se a také obnovili své křestní sliby. Písněmi jej doprovázela skupina ELAION.

Na webu Člověk a víra můžete shlédnout fotografie z tohoto podvečera, které pro Vás zaznamenala Stanislava Vitoňová:

https://www.clovekavira.cz/detail-galerie/716d01f9-8a9f-4f33-9b35-3631954627b0

 

 

 
Sponsored by Abstract Joomla Theme | sify.com