Pro všechny farnosti |
Trasa autobusu: Lhenice – Kvilda a zpět
7:30 Lhenice (autobusové nádraží)
7:40 Netolice (u muzea) 7:50 Hracholusky (náves) 7:55 Vitějovice (horní zastávka) 8:10 Prachatice (Malé náměstí) 8:20 Husinec (nádraží) 8:25 Vlachovo Březí (náměstí) 8:45 Vimperk (autobusové nádraží) 9:10 Kvilda |